Klienti un atsauksmes

 

 

Ar SIA Jusan print sadarbojamies jau vairāk kā piecus gadus. Sadarbības laikā esam viens otru iepazinuši ļoti labi. Strādājot pie kārtējā drukas darba, par galīgo risinājumu vienojamies ātri. Arī problēmas risinās ātri, kaut gan tās uzrodas ļoti reti.  

Karīna Žīgure
Mārketinga vadītāja Baltijā
 

 

 

 

SIA 66 North Baltic ar Jusan print sadarbojas vairākus gadus. Pasūtam dažāda veida etiķetes un uzlīmes ar 66N zīmolu. Patīk sadarboties ar Jusan print, jo ir ļoti viegli un patīkami komunicēt ar firmas darbiniekiem. Jebkurš pasūtījums tiek izpildīts kvalitatīvi un laikā, kas ir radījis pārliecību, ka varam uzticēties un ieteikt arī citiem . Ir jūtams, ka ir ieinteresētība no viņu puses jebkura veida sadarbībai. Regulāri saņemam informāciju par Jusan print jaunajiem produktiem un iespējām, kas parāda viņu izaugsmi  un  attīstību, un tas priecē, jo arī viņi, tāpat kā mēs, šos gadus atpakaļ bija maziņi un iesācēji.

Ar cieņu,
Silva Landmane
direktore

 

 

Ar Jusan Print  sadarbojamies kopš 2009. gada. Sākotnēji kopā strādājām tikai pie sienas kalendāru sagatavošanas, bet šobrīd pilnībā visus drukas darbus uzticam tikai Jusan Print.  Esam ļoti prasīgi, allaž meklējam ko inovatīvu un mums bieži  ir svarīga ātra darba izpilde. Kopā ar  Jusan Print komandu allaž visu izdodas atrisināt viegli. Esam pārliecināti, ka Jusan Print ir labākā drukas kompānija!  

 
Dace Valge
SIA “ Agrimatco Latvia”
Mārketinga projektu vadītāja
 

 

 

Profesionāls darbs! Pieredze un zināšanas, kā arī vēlme pakalpot klientam dara vieglu sadarbību. Lai veicas!
 
Andis Valgačs
Darba Apģērbu Serviss SIA
 

 

 

 

 
Sporta klubam „Ašais” sastapšanās ar SIA Jusan print bija kā skaista jaungada dāvana – ļoti noderīga un iepriecinoša dāvana.
Starp vairākiem uzrunātajiem uzņēmumiem sadarbībai kluba iegādātā busiņa Sidraba Bulta aplīmēšanā, Jusan print bija vienīgie, kuri pašā 2015.gada sākumā atsaucās ātri, piedāvājot mūsdienīgu risinājumu.
Mēs ļoti labi sapratām, ka ar savu ašo ideju un šīs idejas īstenošanas termiņiem, esam iebrāzušies Jusan print laicīgi izplānotajā darba grafikā, bet nevienā brīdī mēs nesajutām pārmetumus vai atrunas, ka to nebūs iespējams īstenot atbilstoši mūsu vajadzībām. Kopīgi sadarbojoties, Jusan print ļoti īsā laikā atsaucīgi, ieinteresēti, ar prieku, mirdzošām acīm un profesionāli izdarīja visu, lai ideja no e-pasta vēstulēm un datora ekrāniem iemirdzētos uz „Ašo” busiņa pretī uzvaras skrējieniem – zelts, sudrabs, bronza...
 
Paldies Jūsu komandai, paldies par smaidu,
Agita Bičuka
Sporta klubs „Ašais” krustmāte
 

 

 

Aktīva sadarbība ik sezonu, jo mums ir nepieciešami dažādi reklāmas materiāli. Jusan print mums drukā: vizītkartes, info lapas, plakātus, kalendārus un dažādus prezentmateriālus, kā piemēram, blociņus, T kreklus, somas. Arī baneris priekš fotosesijas ir tapis Jusan print ražošanas telpās. Dizains visiem darbiem arī tapis pie Jusan print maketētāja. Vienmēr atsaucīga, pretimnākoša un lietas būtību izprotoša sadarbība. Paldies jums un ceru uz ilgstošu sadarbību arī nākotnē!

deju grupa "HOPĀ"

 

 
 
SIA Jusan print - vienmēr atvērti, klientu izprotoši un sadarboties griboši. Līdzšinējā sadarbībā tikai pozitīvas atziņas. 
 
Fonda "Nāc līdzās!"
valdes priekšsēdētāja
Sarma Freiberga
 

 

 
Par sadarbību ar Jusan Print var runāt ļoti īsi - esam vienmēr bijuši apmierināti ar gala produktu, cenām un komunikāciju! Vienu vārdu sakot, ja mums nepieciešams jauns reklāmas produkts, mums ir stabils sadarbības partneris - Jusan Print.
 
Ilona un Gatis Buši
 

 

 

 

SIA "Jusan print" darbinieki vienmēr ir ļoti pretimnākoši un atsaucīgi. Viņi ir gatavi rast risinājumu arī nestandarta pasūtījumiem un iesaka katram gadījumam vispiemērotāko drukas tehniku, ņemot vērā gan kvalitāti, gan izmaksas.

 

SIA "Andrito Kafijas Grauzdētavas" vadītājs
Andris Petkēvičs 
 
 

 

 

 

 

Ar uzņēmumu „Jusan Print” sadarbojamies jau vairākus gadus. Esam apmierināti ar augsto kvalitāti, darbinieki ir profesionāli sava amata meistari, visi pasūtījumi tiek veikti norunātajos termiņos. Esam priecīgi, ka sadarbojamies ar tik pozitīvu kolektīvu, kuri rada papildus pozitīvisma devu arī mūsu uzņēmumam. Iesakām visiem uzņēmumiem izmantot „Jusan Print” pakalpojumu, viņi palīdzēs attīstīt Jūsu uzņēmumu mārketinga jomā, radot brīnišķīgus darbus.

 

Ar veiksmes vēlējumiem darbos,
Santa Pīzele
Frēzija.lv uzņēmuma vadītāja

 

 

 

Ar Jusan print sadarbojamies 2 gadus, sadarbība ir ļoti patīkama, jo Jusan print pret klientiem ir individuāla un laipna attieksme, precīza un kvalitatīva pasūtījumu izpilde, kā arī konkurētspējīgas cenas.
Jusan print pakalpojumus izmantojam, izgatavojot sienas kalendārus, lielformāta banerus, auto apdrukas un reklāmas bukletus.

 

Ar cieņu,
Ivars Tora
SIA "Bertas nams"
 

 

 

 

 

SIA JUSAN PRINT ir profesionāļu komanda, kura vienmēr uzklausa mūsu vēlmes un dara visu iespējamo, lai mūsu pasūtījumi tiktu īstenoti.
Profesionālisms, ātra pasūtījumu izpilde, teicamas cenas un izpratne- ir tas,  ko mēs augstu vērtējam šis kompānojas darbā.
Pateicamies par atsaucību  un veiksmīgo  sadarbību jau daudzu gadu garumā.
 
Ar cieņu,
Irina Savicka
SIA "ALIKSIJA" direktore
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar SIA Jusan Print mēs sadarbojamies tikai otro gadu, bet mums jau ir daudz ko pateikt par Jusan Print komandu un mūsu sadarbību.

Darbu viņi veic ātri, kvalitatīvi (kas nav maznozīmīgs), ar prieku un par ļoti labām cenām. Darbinieki ir ļoti pozitīvi, dinamiski, laipni, atsaucīgi un vienmēr ieinteresēti sava darba kvalitatīvā izpildē. Klientu vēlmes viņiem ir ļoti svarīgas.

Cenas ir pieejamas jebkādam uzņēmumam, vienmēr kaut kādas akcijas un interesanti piedāvājumi. Un tā ir tikai maza daļiņa, kāpēc ir vērts sadarboties ar Jusan Print (un vienīgi ar Jusan Print )!

Mūsu sadarbību uzskatām par veiksmīgu un, cerot uz labu sadarbību arī nākotnē, novēlam Jusan Print kolektīvam vēl lielāku izaugsmi, attīstību, saglābāt pakalpojumu kvalitāti esošajā līmenī, neapstāties pie sasniegtā, labus kolēģus un vēl labākus klientus 

Paldies Jums par sadarbību un labu noskaņojumu!!! 

Lai Jums veicas!
SIA Nixor LV
 

 

 

Pie SIA Jusan print drukājam dažādus mūsu uzņēmumam nepieciešamos darbus. Jau vairāku gadu garumā drukājam: vizītkartes, veidlapas, aploksnes, uzlīmes, banerus u.c.. Esam priecīgi mūsu sadarbībā, jo darbi tiek izpildīti kvalitatīvi un laicīgi. 

Ārija Niedzviedze
servisa centra vadītāja
 

 

SIA Jusan Print bija un ir īstais sadarbības partneris mums! Tātad arī Jums! Esam līdzīgi: mazi, tātad kvalitatīvi & operatīvi & uzticami. Mums vienmēr būs risinājums, jebkurai klientu vēlmei, un lielākais mūsu atalgojums - smaids viņu sejās!
 
Santa Vizma
Jūsu ceļojumu konsultants
 

 

 

 

 

 

 

 

Наверное каждый знает идею (возможно по кинофильмам), милого сердцу бизнеса, когда небольшой коллектив старательно и верно трудится в кофитерии, книжном магазине или небольшом рекламном агенстве и большее удовольствие для коллектива представляет не заработная плата, а хорошо проделанная работа.

Jusan print можно отнести как раз к такой категории коллективов, в работе с которыми испытываешь удовольствие и непринуждённость. 

Ребята, спасибо за то, что уже длительное время есть непоколебимая увереность в том, что за доступные цены мы получаем оперативность и лучшее качество!

 
Montāžas uzņēmuma SL-PRO vadītājs,
Eduards Letunovs


 

 

 

Ar SIA "Jusan print" sadarbojamies vairāk kā divus gadus. Tas ir ideju bagāts un uzticams uzņēmums, ko raksturo viegla sadarbība, labas cenas un galvenais - kvalitāte. Vienmēr esam informēti, par jaunu produkciju, akcijām un oriģināliem risinājumiem atbilstoši kalendārajiem svētkiem. Ļoti stabili jūtama "Jusan print" attīstība un izaugsme, tādēļ varam vien novēlēt - būt tik pat neatkārtojamiem kā līdz šim.

Paldies par sadarbību!

Ar cieņu, Dace Gruzdeva

 

Mūsu sadarbības rezultātā ir radušies ielūgumi uz The Sparkling 5 koncertiem, koncertafišas un kalendāriņi. Jusan print raksturo- atsaucība, ātrums un kvalitāte!

The Sparkling 5

 

 

SIA JUSAN PRINT ir lielisks palīgs visu mūsu uzņēmuma pārstāvēto zīmolu virzīšanā, sniedzot teicamus ieteikumus dažādu mūsu ideju realizēšanai, kā arī allaž piedāvājot jaunus risinājumus un oriģinālus veidus, kā pastāstīt par saviem jaunumiem un iepriecināt klientus un sadarbības partnerus.

 

Ginta Rubene
SIA "Orange Cosmetics"
mārketinga vadītāja
 

 

 

 

Deju grupa Fandango sadarbojas ar SIA Jusan print jau daudzus gadu. Esam ieguvuši krāsainus plakātus, bukletus un gaumīgas vizītkartes, kas atspoguļo mūsu dinamisko darbību. Ātrums, profesionalitāte, izpratne un atsaucība -  tikai dažas no labajām Jusan print īpašībām. Būtisks ir arī augstvērtīgais mākslinieciskais noformējums, ko piedāvā Jusan print mākslinieki.

Noteikti sadarbosimies arī turpmāk! Lai Jusan print veicas visos labajos darbos!

 

Agnese Vīksniņa
Deju grupas Fandango
vadītāja

 

 

 

 

Ar SIA Jusan print sadarbojamies jau vairāk kā trīs gadus, un noteikti sadarbosimies vēl. Pēc sadarbības ar SIA Jusan print ieguvu ne tikai augstas kvalitātes vizītkartes, maketus, plakātus, bet arī neticami labu izpratni par klienta vajadzībām un pāri visam labu garastāvokli! Jusan print darba ātrums tuvojas neatliekamās medicīnas stacijai - ātri, precīzi un jebkurā diennakts laikā! 

Veiksmes un enerģiju jūsu komandai arī turpmāk!

 
Dr Dana Misiņa
Ģimenes un akupunktūras ārste
Klīnika "Ķīniešu medicīna"
 

 

 

Sadarbību ar SIA Jusan print uzsākām apmēram pirms 2 gadiem. Šīs sadarbības rezultātā mums ir tapušas gan polimera uzlīmītes ar uzņēmuma logo, kuras līmējam uz „1 un 2” ražotajiem datoriem, gan vizītkartes un blociņi ar uzņēmuma simboliku reprezentācijas vajadzībām, kurus prieks lietot pašiem un dāvināt klientiem un sadarbības partneriem.

Es ļoti augstu vērtēju sadarbības partnerus, kuri spēj īpaši parūpēties par katru savu klientu un veltīt tam tik daudz uzmanības, ka rodas sajūta, ka esi īpašs. Jusan print to spēj, tādēļ esmu pārliecināta, ka mūsu sadarbība turpināsies. Vēlu veiksmi un izaugsmi!

Inese Lenša
SIA „1 un 2” valdes priekšsēdētāja
 

 

 

 

 

Ar SIA Jusan Print mēs sadarbojamies jau sen, un par darba kvalitāti no mūsu puses līdz šim nav bijušas sūdzības un pretenzijas. Darbs tiek izpildīts kvalitatīvi un laikā un arī darbu izmaksas ir pietiekoši labas, lai mēs nemēģinātu meklēt citas firmas.

Lai firmai veicās turpmāk iegūt jaunus klientus un galvenais nezaudēt
kvalitāti.

Ar cieņu,
SIA ODA LUX direktors Olafs Grēns

   

 

 

                                

 

                     

              
   
 

 

 

Rīga, Murjāņu iela 59 a, LV-1024
Tālr./faks.: 67790379, mob.tālr.: 27049466; 26626681 E-pasts: info@jusanprint.lv